Sposób dostawy

Zamówienia przedpłacone

Zamówienia z płatnością przy odbiorze

DPD-Logo

Przesyłka kurierska firma GLS
(paczki do 32 kg - większość produktów)

20 zł
(od 399 zł za darmo)

25 zł

Paczkomat

Dostawa do Paczkomatu InPost
(tylko dla paczek o maksymalnym wymiarze do 40x35x60cm i wadze do 32 kg)

12 zł
(od 399 zł za darmo)

Czasowo niedostępna

15 zł

Czasowo niedostępna

Inpost

Inpost list polecony

6,15 zł

-

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty w sklepach produktymedyczne24.pl w Oleśnicy i Twardogórze

0 zł

0 zł

Wysyłka za granicę

Austria, Belgia, Czechy, Dania, Holandia, Litwa, Luksemburg, Słowacja, Niemcy

Bułgaria, Chorwacja, Estonia, Finlandia, Francja, Irlandia, Hiszpania, Łotwa, Portugalia, Rumunia, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy

99 

149 


W jakich godzinach dostarczacie paczki?

Kurierzy dostarczają paczki w dni robocze, zazwyczaj w godzinach 9:00-18:00. Wszystko zależy od miejsca, gdzie kurier ma doręczyć paczkę. Jeżeli masz możliwość, jako adres dostawy podaj np. firmę gdzie pracujesz. W przypadku Twojej nieobecności kurier zostawi awizo i numer telefonu do siebie. Wystarczy, że do niego zadzwonisz i umówisz się na dogodny dzień dostawy.

Paczki do Paczkomatów InPost doręczane są przez cały dzień, a gdy już się w nim znajdą możesz je odebrać w dowolnym Ci momencie - Paczkomaty InPost otwarte są całą dobę. Paczka czekać będzie na Ciebie 3 dni.

Czy kurier zadzwoni do mnie przed dostawą?

 

Kurierzy widząc prywatny adres dostawy, zazwyczaj dzwonią do odbiorcy i chcą umówić się na dogodny moment doręczenia paczki. Nie możemy tego jednak zagwarantować - kurier nie ma obowiązku zadzwonić.

 

Jak szybko wysyłacie zamówienia?

 

Zamówienia realizujemy natychmiastowo w godzinach pracy firmy. W przypadku produktów, które musimy skompletować z wielu naszych magazynów lub sprowadzić od naszych dostawców, czas dostawy może być dłuższy.

 

Czy wysyłacie paczki za granicę?


Aktualnie umożliwiamy wysyłkę do wszystkich krajów Unii Europiejskiej. Wysyłamy jedynie zamówienie do wagi 32 kg. Jeżeli chcesz zamówić wiele dużych produktów skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę kosztu przesyłki.

Austria, Belgia, Czechy, Dania, Holandia, Litwa, Luksemburg, Słowacja, Niemcy:
Czas dostawy: 3 dni robocze
Koszt dostawy: 99 zł

Bułgaria, Chorwacja, Estonia, Finlandia, Francja, Irlandia, Hiszpania, Łotwa, Portugalia, Rumunia, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy:
Czas dostawy: 5 dni roboczych
Koszt dostawy: 149 zł

Za granicę wysyłamy jedynie przesyłki opłacone przelewem lub kartą kredytową (nie wysyłamy za pobraniem). Nie wysyłamy przesyłek do: Andora, Wyspy Owcze, Grenlandia, Büsingen, Aaland, Korsyka, Gwadelupa, St Kitts, Martynika, Gujana Francuska, Cayenne, Reunion, Saint-Denis, Saint-Pierre i Miquelon, Majotta, Monako, Wallis i Futuna, Française Polinezja, Nouvelle Caledonie, Gibraltar, Guernsey, Isle of Man, Jersey, Watykan, Sardynia, Livigno, Sanmarino, Sycylia, Madera, Azory, Baleary, Wyspy Kanaryjskie, Ceuta, Melilla.

 

W jakich godzinach można odebrać osobiście towar?

 

Odbiór osobisty jest możliwy tylko w godzinach pracy naszych sklepów po otrzymaniu emailem, smsem lub telefonicznie informacji o możliwości odbioru zamówionego towaru. Adresy naszych sklepów:

Sklep medyczny - Oleśnica ul. Wikliniarska 2 – tel. 602 110 100

Sklep medyczny - Twardogóra ul Gdańska 16 (Przychodnia WAMED) - tel. 696 030 800

Co oznacza dostawa na palecie?

 

Niektóre oferowane przez nas produkty są na tyle duże, że musimy wysyłać je na palecie. Są one zbyt duże aby wysyłać je zwykłą przesyłką, bowiem mogą ulec uszkodzeniu. Proponujemy wysyłanie na palecie ze względu na bezpieczeństwo przesyłki i jej gabaryty.